Interiér Fitness Mike

Nevíte si rady ve svých začátcích? Nechcete ztrácet čas v posilovně a chtěli byste začít cvičit správně? Vyhledejte našeho trenéra s více jak třiceti letou praxí, který Vám poradí a pomůže nasměrovat tou správnou cestou. Dejme si společný cíl a pojďme za ním.

Jídelní plán na míru

Jidelní plán na míru podle přání a potřeb zákazníka. Ať už chcete začít jíst zdravě, rádi byste zhubli, připravujete se na závody, nebo byste naopak rádi přibrali, náš trenér Vám pomůže a vysvětlí vše potřebné k vysněné postavě.

Tréninkový plán

Tréninkový plán je nedílnou součástí cvičení. Je dobré mít ve cvičení ten správný systém a vědět, co děláte. Rozhodně to není o tom, že trenér vytáhne předtištěný plán, dá vám ho a vezme si za něj peníze. Sestavení proběhne na základě Vašich přání a požadavků.

Osobní tréninky s trenérem

Jedná se o cca hodinový trénink pod dohledem trenéra, který na Vás během cvičení dohlédne. Budete tak mít jistotu, že cvičíte správně a můžete tím předejít například zbytečným zraněním. Pokud nemáte cvičební plán, nezoufejte. Na daný trénink budete pod vedením trenéra, který Vám poradí, co cvičit. Dále Vám připraví činky, kotouče, stroje a dopomůže při cvičení.

Ceny služeb zde

Otevírací doba
Po - Pá -7:0022:00
So -9:0012:00
Ne -17:0021:00
Kontakty

Telefon:

+420 608 112 000

Email:

speierl@volny.cz

Miniaplikace